Počet návštevníkov:

Flag Counter

Čo je európsky zbor solidarity?

Archív » rok 2016 » Čo je európsky zbor solidarity?

Všetci mladí ľudia, ktorí sa zapoja do európskeho zboru solidarity, súhlasia s jeho poslaním a zásadami, ktoré budú dodržiavať.

V európskom zbore solidarity sa môžeš zaregistrovať, keď budeš mať 17 rokov, no na projekte môžeš začať pracovať až po dosiahnutí 18 rokov. Do projektov európskeho zboru solidarity sa môžu zapojiť ľudia vo veku do 30 rokov.

Po jednoduchej registrácii možno vybrať členov európskeho zboru solidarity, ktorí budú vyzvaní, aby sa zapojili do širokej škály projektov, medzi ktoré patrí pomoc pri predchádzaní prírodným katastrofám alebo následnej obnove, pomoc v centrách pre žiadateľov o azyl, alebo riešenie rôznych sociálnych problémov v rámci komunít.

Projekty, ktoré európsky zbor solidarity podporuje, môžu mať trvanie od dvoch do dvanástich mesiacov. Ich realizácia zvyčajne prebieha v členských štátoch Európskej únie.

Viac informácií o európskom zbore solidarity [často kladené otázky]

Máš záujem?

Ak miluješ výzvy a máš záujem dobrovoľne pomáhať druhým, zapoj sa do európskeho zboru solidarity už dnes!

Klikni na tlačidlo nižšie a zaregistruj sa. Najjednoduchší spôsob registrácie je prihlásením sa pomocou účtu, ktorý máš na sociálnej sieti, alebo si môžeš vytvoriť účet pomocou EU Login. Preštuduj si našu politiku ochrany osobných údajov