Počet návštevníkov:

Flag Counter

Naša fotografická súťaž pokračuje. Septembrová téma znie "Demografia a migrácia"

Podujatia a akcie » Naša fotografická súťaž pokračuje. Septembrová téma znie "Demografia a migrácia"

21.09.2015

Radi sa pozeráte na svet cez objektív fotoaparátu? Tak prečo sa neprihlásiť do posledného tohtoročného kola našej fotografickej súťaže. Každý mesiac sme v rámci nej vyhlasovali novú tému súvisiacu s Európskym rokom rozvoja. Svoje fotografie nám spolu s prihláškou môžete zaslať mailom. Ak sa zapáčia odbornej porote alebo verejnosti, pozveme vás na novembrové plenárne zasadnutie, kde budete môcť nafotiť svoju vlastnú reportáž.

Svoje fotografie nám môžete spoločne s prihláškou zaslať emailom a to až do nedele 30. septembra o polnoci. Tentokrát nám môžete zaslať až 5 fotografií a to na tému "Demografia a migrácia."

Zo zaslaných fotografií vyberie odborná porota desať najlepších záberov spomedzi ktorých určí aj hlavného víťaza za jednotlivý mesiac. Ten sa automaticky dostáva do finále. Všetkých desať najlepších fotografií budeme publikovať na Facebooku, Flickri a Google+, kde o nich môžu hlasovať všetci naši fanúšikovia a followeri. V októbri tak budeme mať dvoch víťazov: víťaza ceny publika, ktorého fotografia získa počas celého obdobia najviac hlasov na sociálnych sieťach a hlavného víťaza, ktorého vyberie odborná porota spomedzi víťazov jednotlivých kôl. Oboch pozveme na novembrové plenárne zasadnutie v Štrasburgu, kde budú môcť nafotiť vlastnú reportáž.

Víťazka letného kola

Víťazkou letného kola na tému "Deti a mládež" sa stala 35-ročná Bulharka Daniela Nenkova, ktorá svoj fotoaparát najradšej používa počas svojich ciest. Jej snímka "Nedovoľte vyrásť dieťaťu vo vás" znázorňuje mladé dievča z indického mesta Udaipur. 

Vašu fotografiu nám spoločne s prihláškou môžete poslať na emailovú adresu webcom-flickr@europarl.europa.eu.