Počet návštevníkov:

Flag Counter

NEZAMESTNANÁ MLÁDEŽ 2.0 Košice

Podujatia a akcie » NEZAMESTNANÁ MLÁDEŽ 2.0 Košice

Tri pro-európske organizácie sa rozhodli zorganizovať v poradí už 2. ročník európskeho fóra zamerané na budúcnosť mládeže v Európe.


Mladí Európania o.z., Európsky Dialóg Perspektívneho postoja, o.z. a Erasmus Student Network Slovensko, o.z., pod záštitou medzinárodnej mládežníckej organizácie Young Democrats for Europe, spoločne organizujú medzinárodnú akciu, ktorej sa môžeš zúčastniť aj TY!


Cele fórum sa uskutoční 10. decembra 2013 v priestoroch Hotela Centrum v Košiciach. Fóra sa môžu zúčastniť mladí ľudia od 16 rokov do 30 rokov, ktorí sa musia zaregistrovať najneskôr do 1. decembra 2013.

V dopoludňajšej časti fóra, budú účastníci rozdelení do pracovných skupín. Každá skupina bude zameraná na inú komunitu mladých ľudí, ich úlohou bude za 3 hodiny vytvoriť možné riešenia nezamestnanosti mladých na Slovensku.

Po obedňajšej prestávke bude nasledovať panelová diskusia so zahraničnými hosťami a následne prezentácia riešení z pracovných skupín.

Pracovné skupiny:
• Mladí ľudia bez zamestnania #FNM01
• Mladí ľudia so zamestnaním #FNM02
• Študenti VŠ #FNM03
• Študenti VŠ, ktorí absolvovali mobilitu v zahraničí #FNM04
• Mladí ľudia angažovaní v treťom sektore #FNM05
• Mladí ľudia angažovaní v politike #FNM06

 

Organizátori pre Vás pripravia občerstvenie a privítací balíček. Tí, ktorí nie ste z Košíc, môžete sa vopred prihlásiť o preplatenie cestovných nákladov (limitovaný počet účastníkov). Registrácia a vstup sú bezplatné.